top of page
![Sıra düzenleri fiziksel mesafeye uygun olarak düzenlendi. Sınıf içerisinde hijyen noktalar](https://static.wixstatic.com/media/722ff7_ddb10877bfb6400da7e53e727769c9a9~mv2.png/v1/fill/w_24,h_18,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/722ff7_ddb10877bfb6400da7e53e727769c9a9~mv2.png)
DUYURULAR
Bu sayfadan önemli duyuruları takip edebilirsiniz.
DEPREM TADBİTAKI
11 Kasım günü Hazırsak, güçlüyüz! sloganıyla başlattığımız ve ikincisini gerçekleştirdiğimiz deprem tatbikatı ile ve yıl boyunca aralıklarla devam edecek Afet Farkındalık . Öğrencilerimizi deprem öncesinde, esnasında ve sonrasında neler yapmalıyız konularında bilgilendirerek başladığımız süreci tatbikat ile ilerlettik. Gerçeklesen tatbikatı her sınıf için farklı yerlerin belirlendiği, ortak toplanma alanında 3 dakika 30 saniye içerisinde toplandık. Daha sonra öğrencilerimizle önemli bilgilerin paylaşımını yaparak süreci tamamladık.
bottom of page